Shopping Cart

No products in the cart.

hakkımızda

/
Hakkımızda

1949'dan günümüze kocatepe

Sizlere sunduğu kaliteyi ve güvenirliliği bunca yıllık emeğiyle sürdürülebilir kılmayı hedefleyen KOCATEPE KAHVE dumanı üstünde taze kahveleriyle, uzun yıllardır süregelen kültür ve bilgi birikimini, tecrübesi ile sizler için geliştirmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanına yüzlerce işletme aracılığıyla, binlerce kişiye, geniş ürün yelpazesiyle birçok rotada hizmet veren KOCATEPE KAHVE, ilham vermeye devam ettiği kahve sanatının güçlü dünyasında keyfinize keyif katar!

KOCATEPE KAHVE’nin en büyük tutkusu kahve keyfi olan işinin ehli uzmanları tarafından yüksek kalite standartlarında işlediği kahvelerini, kusursuz aromaları ve gurme kahve çeşitleri ile damak tadınıza uygun kahvenizi keşfetmeniz için doğru oranda harmanlar ve kavurur…

Farkındalık yaratmaya alışık çizgisini, müşterilerinin üzerindeki memnuniyeti ile anlatır. Günümüz dünyasında kahve kültürünün insanlar üzerinde oluşturduğu algıyı yöneterek yaratıcı işler yapar, modern anlayışı ile kurgular ve hayata geçirir.

Kullanıcı deneyimine odaklanmış ve deneyim kazanmış ekibi ile kahve sanatına özgü, özgün projeler tasarlamak için, creatif projeler ile pazarlama stratejileri kurgular, geliştirir ve yönetir. 

Her zaman en iyiyi bulmanın peşinden koşan, sistemli ve farklı düşünen KOCATEPE KAHVE, hizmet verdiği markalarının satış stratejilerinin en iyi olması için de var gücüyle çalışır. Birçok farklı seçeneğe sahip olduğu için, en son teknolojiler kullanarak ürettiği kahveyi başlı başına bir kültür olarak kabul eder.

Deneyimleri ve yaratıcılığı ile markasının değerine değer katmaya devam eden, bilgi ve tecrübelerini güven ve güleryüz ile birleştiren KOCATEPE KAHVE, Başkent Ankara’da sorumluluğunu üstlendiği her işe heyecanını yansıtarak cesur ve farklılıklarıyla, yeni işbirliklerine ve fikirlere açık olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Gelenekler ile yenilikler arasında kurduğumuz dengede,   söyleyecek çok sözümüz var!

0
Yıldan Beri
0
Şube İle Hizmetinizdeyiz
1949
Serüvenimiz 1949 Yılında Başladı

Serüvenimiz 1919 yılında Bayan Maruşya ile kurukahvecilikle başladı. Burhanettin Koçer  ve 1949 yılında Nurettin Tunçay ile gelişimini sürdürdü de şirketleşti. Hem Türk kahvesini hem de dünya kahve çeşitlerini, kendine özgü yiyecek ve içeceklerle çağdaş bir işletme çatısı altında birleştirerek Kocatepe Kahve Evi konseptini yarattı. Kocatepe 1949 Kahve Evi geleneksel damak tadımızın en iyi ve özgün örneklerinden biri olan Türk kahvesinin eşsiz lezzetinin, Türk kültürüne ve geleneklerine bağlı kalınarak pazarda yaygınlaştırılması hedefine kısa sürede ulaştı. Şimdi, kendi üretimi olan zengin kahve çeşitleriyle Türk kahvesi severlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Nurettin Kocatepe paketli ürünleri ile yurt dışında ve yurdun her köşesinde bulunabiliyor. Kocatepe 1949 Kahve Evi konsepti ile de Anadolu'nun birçok ilinde kahveseverlerle buluşuyor.

1949
Biz Çekirdekten Kahveciyiz

Cumhuriyet tarihimiz kadar kök-lü bir geçmişe sahip olan Nurettin Kocatepe Kurukahvecisi ve Koca-tepe 1949 Kahve Evi bu süreçte farklı kurumsal kimlikler kazandı. Profesyonel yaklaşımı ile tanınan Kocatepe 1949 Kahve Evi, yeni yüzü ve vizyonu ile sektöre canlı-lık getirdi ve yenilikçi hizmet an-layışıyla Türk Kahvesi’nin eşsiz lezzetine yeni tatlar ve sunumlar ekleyerek farklı bir boyut kazan-dırdı. Kocatepe 1949, sahip olduğu bu yaklaşımını, sizlerle birlikte, ilk günkü heyecanla sürdürüyor.

1949
GENİŞ MENÜ

Kocatepe 1949 Kahve Evi,menüsünde başta geleneksel Türk kahvesi olmak üzere, tüm dünya kahveleri ve çaylarıyla beraber, misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz kahvaltı, dünya mutfağı ve çeşitli tatlılar sunar.

BUGÜN
Kocatepe 1949 Kahve Evi Aİlesi sizinle büyüyor.

Misyonumuz

Hizmet sunumu yaptığı tüm müşterilerine, kalıcı ve güvene dayalı bir ilişki kurmayı ilke edinen KOCATEPE KAHVE, bu amaca koşulsuz memnuniyet ile ulaşabileceğini bilmekte ve Türk kahve kültürünü nesilden nesile aktarılacak keyif ve zenginlik olarak görmektedir.

KOCATEPE KAHVE,  geniş ürün yelpazesiyle müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak, teknolojik gelişmeleri takip etmenin, rekabetin ön koşullarından olduğu bilinciyle çalışarak, doğaya, canlılara ve insanlara duyarlı çalışmalar yapar. Geçmişten gelen kahve kültürünün unutulmaması ve gelecek nesillere aktarılması için var gücüyle çalışır.

KOCATEPE KAHVE’nin, şirket değerleri doğrultusunda etik kurallar ile yürürlükteki yasalara, yönetmelik ve ilgili mevzuatlara  uygun olarak doğru kalite, fiyat oranı sağlanarak uzman ekibi ile farklılık yaratmak başlıca misyonudur.

Bilginin güç olduğu bilinciyle, her koşulda ürün ve hizmet sağlamaya devam eden KOCATEPE KAHVE, müşterilerine her koşulda en iyi ve kaliteli hizmeti sunar. Hizmet yelpazesi ve akılalmaz sunumları ile ilerler. Müşteri istekleri tutkularını oluşturur. Kusursuz kahve sanatında mükemmelliğin detaylarda saklı olduğunu bilir.

Sürdürülebilir başarısının sırrı; Samimiyeti ve sürekli yenilenmeye, her daim dinamik kalmaya özen göstermesidir.

vizyonumuz

KOCATEPE KAHVE olarak vizyonumuz; Ulusal ve kurumsal platformda yenilikçi yönetim anlayışıyla, toplumsal sorumluluğunun bilincinde olan, hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, güvenilirliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, değerlerine sadık, dünya standartlarında faaliyet gösterdiği sektöründe, lider olma konumunu koruyarak kahve kültürünü gelecek nesillere aktarmaktır. 

KOCATEPE KAHVE hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bu özelliği KOCATEPE KAHVE’nin hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır. Bu güçlü güven çerçevesinde KOCATEPE KAHVE, marka ve mağazayı milyonlarca müşterisiyle buluşturan platform haline dönüşmüştür.

KOCATEPE KAHVE’nin bu konuda en önemli motivasyon unsuru,  zaman-mekan kavramlarıyla uğraşmayıp, işini yaşıyor olmasıdır. 

  • Türk Kahvesi Kültürünün dünyaya tanıtımında, geliştirilmesinde ve sürdürülmesinde katkı sağlamak,
  • Sektördeki uygulamaları ve yenilikleri yakından takip ederek, ileriye dönük yatırımlar yapmak,
  • Kanunlara, tüzüklere ve gıda güvenliğine önem göstererek çalışmak,
  • Ekip çalışmasını ön planda tutmak ve çevre bilincini yükseltmek,
  • Üretimin müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde olması vazgeçilmezlerindendir.

Best Quality

Sodales ut etiam sit amet nisl purus. Ultricies mi eget mauris phare.

Fast Service

Sodales ut etiam sit amet nisl purus. Ultricies mi eget mauris phare.

Good Wine

Sodales ut etiam sit amet nisl purus. Ultricies mi eget mauris phare.

Chef’s Specials

Sodales ut etiam sit amet nisl purus. Ultricies mi eget mauris phare.