Shopping Cart

No products in the cart.

1949'dan günümüze kocatepe

Sizlere sunduğu kaliteyi ve güvenirliliği bunca yıllık emeğiyle sürdürülebilir kılmayı hedefleyen KOCATEPE KAHVE dumanı üstünde taze kahveleriyle, uzun yıllardır süregelen kültür ve bilgi birikimini, tecrübesi ile sizler için geliştirmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin dört bir yanına yüzlerce işletme aracılığıyla, binlerce kişiye, geniş ürün yelpazesiyle birçok rotada hizmet veren KOCATEPE KAHVE, ilham vermeye devam ettiği kahve sanatının güçlü dünyasında keyfinize keyif katar!

KOCATEPE KAHVE’nin en büyük tutkusu kahve keyfi olan işinin ehli uzmanları tarafından yüksek kalite standartlarında işlediği kahvelerini, kusursuz aromaları ve gurme kahve çeşitleri ile damak tadınıza uygun kahvenizi keşfetmeniz için doğru oranda harmanlar ve kavurur…

Farkındalık yaratmaya alışık çizgisini, müşterilerinin üzerindeki memnuniyeti ile anlatır. Günümüz dünyasında kahve kültürünün insanlar üzerinde oluşturduğu algıyı yöneterek yaratıcı işler yapar, modern anlayışı ile kurgular ve hayata geçirir.

Kullanıcı deneyimine odaklanmış ve deneyim kazanmış ekibi ile kahve sanatına özgü, özgün projeler tasarlamak için, creatif projeler ile pazarlama stratejileri kurgular, geliştirir ve yönetir. 

Her zaman en iyiyi bulmanın peşinden koşan, sistemli ve farklı düşünen KOCATEPE KAHVE, hizmet verdiği markalarının satış stratejilerinin en iyi olması için de var gücüyle çalışır. Birçok farklı seçeneğe sahip olduğu için, en son teknolojiler kullanarak ürettiği kahveyi başlı başına bir kültür olarak kabul eder.

Deneyimleri ve yaratıcılığı ile markasının değerine değer katmaya devam eden, bilgi ve tecrübelerini güven ve güleryüz ile birleştiren KOCATEPE KAHVE, Başkent Ankara’da sorumluluğunu üstlendiği her işe heyecanını yansıtarak cesur ve farklılıklarıyla, yeni işbirliklerine ve fikirlere açık olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Gelenekler ile yenilikler arasında kurduğumuz dengede,   söyleyecek çok sözümüz var!

0
Yıldan Beri
0
Şube İle Hizmetinizdeyiz

daha fazla mutluluk

KOCATEPE KAHVE olarak bizler; İnsan’ın bizim için çok değerli olduğuna inanırız. En büyük değer ve önemi İnsan’a verdiğimiz için sürekli olarak kendimizi dinamik ve güçlü tutarız. Tüketici müşterilerimiz bizim güç kaynaklarımızdır. Bu vizyonumuz doğrultusunda müşteri beklentilerini geliştirerek karşılayan güvenilir ürünleri geliştirir, gelişen teknolojileri kullanır, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.

KOCATEPE KAHVE hizmet verdiği sektörlere ait yenilik ve gelişmeleri yakından izlemeyi,

İçinde bulunduğu çevreye ve topluma saygılı örnek bir kuruluş olmayı,

En değerli kaynağı çalışanlarının bilgi ve becerilerini arttırmayı, 

Uygun ürünleri zamanında ve eksiksiz müşterilerine sunmayı,

Toplam kalite felsefesini esas alarak, şirket hedeflerine takım ruhu içinde ulaşmasını sağlamayı,

Kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmeyi,

Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımları, davranışsal yetkinlikleri arttırmayı hedeflemeyi,

Müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı taahhüt ederiz.

Bu doğrultuda Kalite Politikamız; Kaliteyi bir amaç olarak benimseyip, İnsan ilişkilerini maximum düzeyde tutup, kalitenin üretimi ve sürekliliğini sağlamaktır.